Головні особливості:
-
Затишно і тепло: пухнаста електрична ковдра з потужністю нагріву 120 Вт
-
Практично і зручно: суперм'яка ковдра з рукавами
-
Індивідуальне опалення: за допомогою дистанційного керування можна вибрати три рівні нагріву
Характеристики:
- знімна панель управління (вимкнено, рівні 1/2/3)
- Рівень нагріву 1: прибл. 35 °C (± 5 °C)
- Рівень нагріву 2: прибл. 40 °C (± 5 °C)
- Рівень нагріву 3: прибл. 45 °C (± 5 °C)
- підсвічений дисплей
- Поверхня з коралового флісу
- з рукавами
- можна прати в пральній машині (30 °C)
- Таймер автоматичного відключення: 3 години
- Захист від перегріву
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 електрична ковдра зі знімною панеллю керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 155 x 180 см (ШxД).
- Розміри: довжина рукава приблизно 60 см
- Довжина кабелю: приблизно 230 см
- Вага: приблизно 1,9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 155 см |
| Машинне прання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Довжина шнура | 2.3 м |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1900 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні ковдри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴








