Головні особливості:
-
Форма: елегантний заводний механізм для 4 годинників
-
Презентація: велике оглядове вікно з акрилового скла
-
Свобода вибору: виберіть один із 4 режимів обертання та 3 швидкостей
Характеристики:
- Режими обертання: двонаправлене, праворуч, ліворуч
- Швидкість обертання на добу: 1920 / 3600 / 4800 TPD
- 1920 TPD: за годинниковою стрілкою 6 хв, 30 хв відпочинок, повтор
- 1920 TPD: проти годинникової стрілки 6 хв., 30 хв., повторення
- 3600 TPD: 3 години - за годинниковою стрілкою 10 хвилин, проти годинникової стрілки 10 хвилин, 9 годин відпочинку, повтор
- 4800 TPD: проти годинникової стрілки 20 хв, 10 хв перерви, за годинниковою стрілкою 20 хв, 10 хв перерви, повторити
- Корпус з вигляду вуглецевого волокна
- Алюмінієва поверхня керування
- Оглядове вікно з акрилового скла
- Джерело живлення: 100-240В ~ 50/60Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Намотування годинників
- 1 x адаптер живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 32,5 x 18,4 x 19 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 2,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 184 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 2500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 375 ₴








