-5%

Стельовий вентилятор Klarstein Bolero Smart 55 Вт (10046082)
9 982 ₴
9 482,90 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046082
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
2-в-1 : елегантна лампа та вентилятор з потоком повітря макс. 10 212 м³/год.
-
Елегантний дизайн: поєднання МДФ, матового скла та матового нікелю
-
Потужний: вентилятор діаметром 132 см і двома напрямками обертання
Характеристики:
- Максимальна споживана потужність вентилятора: 55 Вт
- Повітрообіг: до 10 212 м³/год
- Робочий шум макс.: 50 дБ
- 6 швидкостей обертання
- Окрема або спільна робота лампи і вентилятора
- Потік повітря до стелі для холодних днів: розподіл теплого повітря по кімнаті
- Потік повітря від рівня землі для теплих днів: Створення освіжаючого повітряного потоку
- Матеріал абажура: скло матове
- Матеріал лопатей ротора: МДФ
- Матеріал корпусу: матовий нікель
- Цоколь: E27
- Джерело живлення: 220-240 В ~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 х стельове кріплення
- 1 x трансформатор
- 2 х нижні (15 см і 25 см)
- 1 х тримач лампи
- 1 х абажур
- 5 лопатей ротора
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, італійська, французька, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Діаметр корпусу: приблизно 26,5 см
- Діаметр вентилятора: приблизно 132 см
- Діаметр стельового кріплення: приблизно 15 см
- Висота (від стелі до основи лампи): приблизно 38 см
- Вага: приблизно 8,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Люстра-вентилятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 1320 см |
| Висота | 380 см |
| Вага | 8.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 482,90 ₴






