Головні особливості:
-
Потужність: 2 рівні нагріву 900 або 1800 Вт
-
Затишні години : електричний камін з реалістичною світлодіодною ілюзією полум'я
-
Зручне і просте управління: включаючи дистанційне керування
Характеристики:
- електричний камін зі світлодіодним підсвічуванням і функцією нагріву, що перемикається
- 2 рівня потужності: 900 / 1800 Вт
- Корисна площа: до 36 м² (в залежності від утеплення приміщення)
- Діапазон температур: від 10 до 30 °C
- Світлодіодне полум'я можна використовувати незалежно від опалення
- 5 рівнів затемнення яскравості
- Тижневий таймер із програмованим часом нагріву
- Таймер вимкнення - від 30 хвилин до 9 годин
- вбудований термостат автоматично регулює потужність нагріву
- Розпізнавання відкритого вікна: автоматичне вимикання, якщо температура швидко падає
- замок ключа
- Відображення температури в °C або °F
- оманливий вигляд справжнього каменю
- включаючи дистанційне керування
Обсяг поставки:
- 1 х Камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 66,5 x 23 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 120 см
- Вага: близько 24 кг
- Матеріал (корпус): плита МДФ / полістоун
- Матеріал (колоди): смола
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Площа обігріву | 36 кв.м |
| Вага каміну | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 665 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 599 ₴








