Головні особливості:
-
Тепло та світло: реалістична ілюзія вогню з додатковою функцією обігріву
-
Чиста природність: реалістичний декор під камінь і дерево
-
Елегантне обрамлення: м’яка дерев’яна обробка
Характеристики:
- Вмикання/вимкнення на пристрої або за допомогою пульта дистанційного керування
- Потужність: 1800 Вт
- Потужність полум'я: 6 Вт
- штучний світлодіодний вогонь за склом
- оманливо реальна ілюзія вогню
- ефект мерехтіння полум'я
- реалістичні світяться шматочки вугілля
- різні рівні яскравості
- з додатковою функцією підігріву
- Вибір температури від 10 до 30 °C
- Управління безпосередньо на пристрої або через пульт дистанційного керування
- Тижневий таймер
- Виявлення відкритого вікна: пристрій автоматично вимикається, коли температура падає
- Захист від перегріву
- Матеріал каркаса: полірезин
- художня копія каменю з красивими деталями
Обсяг поставки:
- 1 х електричний камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (регульовані розміри): приблизно 59 x 67 x 22 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 1,3 м
- Вага: приблизно 21 кг
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Площа обігріву | 35 кв.м |
| Вага каміну | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 925 ₴







