Головні особливості:
-
Потужний: 2 рівні нагрівання по 900 або 1800 Вт
-
Комфортно: електричний камін із реалістичною ілюзією полум'я
-
Зручне та просте керування: включно з дистанційним керуванням
-
Автоматичний: з тижневим таймером для програмування теплової потужності
-
Рустикальний дизайн: декор із каменю та дерева з полістоуну має реалістичний вигляд
-
Для будь-якого сезону: Неправильно реальна ілюзія полум'я з регульованою яскравістю незалежно від функції нагрівання
-
Виявлення OpenWindow: камін вимикається, коли температура швидко падає
Характеристики:
- електрокамін із підсвіткою і функцією нагрівання, що вимикається
- Світлодіодне полум'я можна використовувати незалежно від нагрівання
- регульована яскравість
- включно з дистанційним керуванням
- Матеріал корпусу: полістон
- Електроживлення: 220-240 В ~ ⁇ 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1х Електричний камін
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 66 x 22 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 749 ₴






