Характеристики:
- електрокамін із освітленням і функцією нагрівання, що вимикається, включно з дистанційним керуванням
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1х Камін
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 66 x 67 x 29 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 23,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 23.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 590 ₴









