Характеристики:
- електрокамін з підсвічуванням і функцією нагріву
- Тепловентилятор для приміщень площею до 40 м2
- Також можливо ексклюзивне освітлення
- Перемикач захований за кришкою дверцят духовки
- Захист від перегріву
- Мінімальна відстань до легкозаймистих матеріалів: 1,5 м
- Лампи: 2 галогенні лампи по 40 Вт (G9)
- Електроживлення: 220-240 В ~ | 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1х Камін
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (габарити): близько 57 x 63,5 x 26,5 см (ШхВхГ)
- Довжина кабелю: близько 1,7 м
- Вага: близько 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Вага каміну | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 635 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 969 ₴






