Головні особливості:
-
Затишно і тепло: електричний камін для температури від 16 до 30 °C
-
Індивідуальний: можна використовувати як настінний або вбудований камін
-
Зручно: можна керувати за допомогою дистанційного керування
Характеристики:
- Потужність: 900 / 1800 Вт
- Освітлення: LED
- 3 кольори
- 2 рівня нагріву
- Температура: від 16 до 30°C
- 5 рівнів регулювання яскравості
- Таймер відключення
- Тижневий таймер
- LED дисплей і термостат
- Відображення температури в градусах Цельсія або Фаренгейта
- Захист від перегріву
- з дистанційним керуванням
- Функція попередження про температуру
- сучасний дизайн
- включаючи декоративні аксесуари
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 102 x 47 x 13 см (ШxВxГ).
- Розміри установки: прибл. 77,5 x 45 x 11,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 175 см
- Вага: приблизно 15,5 кг
- Матеріал корпусу: сталь і скло
- Живлення: 220-240В ~ 50Гц
- Харчування пульта: батарейка ААА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 45 кв.м |
| Вага каміну | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1020 мм |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 500 ₴








