Головні особливості:
-
Атмосферний і романтичний: надзвичайний ефект полум’я одним натисканням кнопки
-
Прекрасне тепло: потужність нагріву 1000 або 2000 Вт
-
Чистий затишок: дистанційне керування з багатьма функціями
Характеристики:
- Електричний камін з оманливо справжнім освітленням вогню
- Перемикається функція нагріву
- Потужність нагріву на вибір: 1000 або 2000 Вт
- ефект атмосферного полум'я з диммером
- Матеріал: скло
- включаючи дистанційне керування
- з декоративними колодами
- Живлення: 220-240В ~ 50Гц
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 58 x 88 x 15 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 160 см
- Вага: приблизно 20,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Вага каміну | 20.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 533 ₴






