Головні особливості:
-
Сучасний дизайн: елегантний електрокамін з ілюзією полум'я
-
Без вогню та диму: штучна камінна атмосфера та джерело тепла
-
Для приміщень до 40 м²: тепловентилятор потужністю 1000 або 2000 Вт
Характеристики:
- Вмикання/вимкнення на пристрої або за допомогою пульта дистанційного керування
- Тепловентилятор підходить для приміщень до 40 м²
- Регульована потужність нагріву 1000 або 2000 Вт
- Ілюзію полум'я можна використовувати незалежно від функції обігріву
- Виявлення відкритого вікна: вимикається, коли вікно відкрито
- Захист від перегріву
- Регулювання температури від 10°C до 30°C
- Управління безпосередньо на пристрої або через пульт дистанційного керування
- Ефект полум'я можна контролювати (більше або менше)
- білий шпон
- підходить для настінного монтажу
- Відповідне доповнення до сучасних житлових умов
- Мінімальна відстань до легкозаймистих матеріалів: 90 см
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х електричний камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (регульовані розміри): приблизно 102 x 69 x 30 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 1,7 м
- Вага: приблизно 35 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Вага каміну | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1020 мм |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 980 ₴









