Головні особливості:
-
Без вогню і диму: електрокамін з декоративним накопичувачем на дровах
-
Регулювання температури приміщення: незалежне регулювання потужності опалення
-
З дивана: легке керування за допомогою пульта дистанційного керування
Характеристики:
- електричний камін зі світлодіодною ілюзією вогню
- Потужність: 1000/2000 Вт
- Площа кімнати: до 40 м²
- Перемикається функція нагріву
- 2-ступінчастий нагрів
- Температурний режим: від 15°C до 30°C
- атмосферні світлодіодні ефекти полум'я
- Відображення в °C або °F
- Ілюзію світлодіодного полум'я можна перемикати та затемнювати окремо
- сучасний камінний корпус
- МДФ панелі
- цифровий світлодіодний дисплей у склі каміна
- вбудований безступінчатий термостат
- Батьківський контроль
- Захист від перегріву
- зручне управління за допомогою пульта
- легко налаштувати та підключити
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х електричний камін
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри каміна: приблизно 175,5 х 98,5 х 35 см (ШxВxГ)
- Розміри бокової полиці: приблизно 50 х 35 см (ШxГ)
- Розміри вогнища: приблизно 69х41 см (ШхВ)
- Довжина кабелю: приблизно 170 см
- Вага: приблизно 50 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Вага каміну | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1755 мм |
| Висота | 985 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴








