Головні особливості:
-
Реалістичний: світлодіодна ілюзія полум'я зі смоляними полінами
-
2 ступені нагріву: 900 або 1800 Вт
-
Бажане тепло: з регульованим термостатом
Характеристики:
- Потужність нагріву на вибір: 900 або 1800 Вт
- Захист від перегріву з захисним відключенням
- приховані перемикачі управління
- Ілюзія полум'я зі світлодіодними лампами
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 39 x 71,2 x 26 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 712 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴








