-5%

Фритюрниця Klarstein VitAir Pommesmaster 1400 Вт (10034529)
5 077 ₴
4 823,15 ₴
- В наявності 9 од.
- Код: 10034529
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Універсальність: 18 програм для грилю, смаження, запікання та смаження у фритюрі.
-
Система обертання на 360°: приготування з усіх боків завдяки постійному обертанню.
-
Swing it: інноваційна функція нахилу.
-
Зручність роботи: велика цифрова панель управління та таймер до 60 хвилин.
-
Висока якість: з надзвичайно ефективним вуглецевим нагрівальним елементом.
-
Великий простір для приготування їжі: ємність 6 літрів – підходить для цілої курки.
-
Швидке очищення: кухонна чаша з антипригарним покриттям.
Характеристики:
- Потужність: 1200-1400 Вт.
- Діапазон температур: 50-240°C
- Таймер: 1-60 хвилин
- Об'єм: 6 літрів
- Діаметр сковороди 26 см - підходить для більшості заморожених піц.
- Електроживлення: 220-240В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x пристрій
- 1 х решітка для гриля
- 1 х ручка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (у закритому/відкритому вигляді): прибл. 37 x 34/56 x 38 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: прибл. 25,5 x 10,5 см (ØxH)
- Довжина чистої частини: близько 100 см.
- Вага: прибл. 5,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 5.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 823,15 ₴









