Головні особливості:
-
Смачний сорт: для смаження у фритюрі, запіканні, грилі чи запіканні.
-
Повна потужність: з вихідною потужністю 1500 Вт.
-
Все як на долоні: цифровий екран, що показує 8 програм.
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Заправна ємність: 23 літри.
- термостійкий корпус
- 8 програм: смаження гарячим повітрям, смаження гарячим повітрям і рожнів, верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, верхнє і нижнє нагрівання, ферментація, розморожування, підтримка тепла.
- Функція таймера
- Передня стулка з панорамним вікном
- 6 знімків
- Поворотний перемикач
- Електроживлення: 220-240 ~ 50 Гц.
Обсяг поставки:
- 1 х фритюрниця
- 1х піддон для крапель
- 1 х збірний лоток
- 1 х сітчастий кошик
- 1 х грати для гриля
- 1х гриль-підйомник
- 1 гриль із крильцями
- 1 х гриль Джек
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні харакеристики:
- Розміри: приблизно 43,2 x 44,7 x 34,5 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно 32,5 x 19 x 32 см (ШxВxГ)
- Довжина джерела живлення близько 100 см.
- Вага: близько 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 447 мм |
| Ширина | 432 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 865 ₴






