-5%

Вбудована духовка Klarstein Victoria Retro 70 л (10032485)
17 222 ₴
16 360,90 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032485
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ретро-дизайн: духовка з візуальним шармом 19 століття
-
Підходить для сімей: просторе місце для приготування їжі об'ємом 70 літрів
-
Багато функцій: розморожування, нижній і верхній нагрів, гриль і циркуляція повітря
Характеристики:
- Перемикання освітлення робочої зони
- 9 функцій: лампа духовки, розморожування, нижній нагрів, верхній і нижній нагрівання, верхній і нижній нагрівання з вентилятором, одинарний гриль, подвійний гриль, подвійний гриль з вентилятором і циркуляцією повітря
- 10 отворів для гриля та дека
- знімні дверцята духовки для легкого очищення
- Інструкція з монтажу з розмірами в інструкції з експлуатації
- Регульований таймер приготування: до 180 хвилин
- Перемикач температури: від 50 до 250 °C
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х вбудована духовка
- 1 х решітка
- 1 х деко
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 59,5 x 59,5 x 58 см (ШxВxГ).
- Установчі розміри: прибл. 56 x 57,5 см (ШxГ).
- Довжина блоку живлення: 100 см
- Вага: приблизно 31,3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об`єм | 70 л |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 360,90 ₴







