Головні особливості:
-
Вертикальний гриль, який легко повертати, потужністю 1800 Вт
-
для знежиреного гриля зі смачним рівномірним підсмажуванням
-
Частково розібрана конструкція з окремими частинами з нержавіючої сталі, які можна мити в посудомийній машині
Характеристики:
- Поворотний регулятор для регулювання тепла
- Світлодіод живлення
- Вимикач на передній панелі
- Джерело живлення: 220240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х вертикальний гриль
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 30 x 45 x 35 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 6,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 6.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 635 ₴






