Головні особливості:
-
Смачні закуски: апарат для приготування хот-догів потужністю 600 Вт і ємністю для води 1,1 л для закусочних, кіосків або пізніх барів
-
Нагрівання або збереження тепла: термостат з плавним регулюванням від 30 до 100 °C з контрольним світлодіодом
-
Варильна камера XL: циліндр із загартованого скла та роздільна внутрішня клітка з нержавіючої сталі об’ємом 5 літрів
Характеристики:
- Ємність заповнення: 5 літрів
- Корпус з нержавіючої сталі
- Контрольний світлодіод
- Потужність: 600 Вт
- Ємність чаші для води: 1,1 л
- Товщина стінки скляного циліндра: 1 см
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х машина для приготування хот-догів
- 1 х миска для води
- 1 х скляний циліндр
- 1 х кришка
- 1 х сітчаста клітка
- 1 х роздільник
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (з ручками): приблизно 54 x 41 x 29 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри скляного циліндра: приблизно 20 x 24 см (ØxH)
- Нагрівальний вертел: прибл. 20 x 2,2 см (Д x Ø)
- Розміри сітчастої клітки: приблизно 17 x 19 см
- Довжина джерела живлення: приблизно 140 см
- Вага: прибл 6,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 6.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 832 ₴










