-5%

Вертикальний газовий гриль Klarstein Crossfire 800°C(10033288)
9 924 ₴
9 427,80 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033288
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Гриль-події: для грилю з родиною та друзями в саду, на балконі чи терасі
-
Висока продуктивність: пальник з інфрачервоним наддувом і 12 000 BTU (3,5 кВт)
-
Гнучкий і мобільний: можна використовувати за допомогою кемпінгових газових балонів або великих газових балонів
-
Величезне тепло: керамічний інфрачервоний пальник досягає температури до 800 °C
-
Надійне п'єзорозпалювання: система запалювання SNAP-JET для швидкого запуску пальника
-
Універсальність: різні положення для встановлення кошика для гриля
-
Підходить для м’яса: при високій температурі готується хрустким зовні та ніжним усередині
-
Високоякісне виготовлення: Корпус із міцної нержавіючої сталі V2A
-
Легко миється: кошик для гриля можна мити в посудомийній машині
Характеристики:
- Потужність : 3,35 кВт
- Вітрата газу: 239 г/рік
- Тип газу: суміш бутан/пропан
- Віраз регулятора: 50 мбар
- Розмір інжектора: 0,85 мм
- Газовий картридж: суміш бутан/пропан під тиском пари
Обсяг поставки:
- 1 х газовий гриль
- 1 x піддон для крапель
- 1 х теплозахисний екран
- 1 х кішок для гриля
- 4 х фути
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 32 x 32 x 24-38 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 9,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 9.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 427,80 ₴









