-5%

Електрична коптильня Klarstein Flintstone Smoker (10033439)
21 500 ₴
20 425 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: 10033439
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Електрична коптильня для копчення риби, м'яса, ковбаси, тофу або овочів
- Потужний нагрівальний елемент 650 Вт
- 4 решітки для копчення кожна 38 х 30 см
- 3 піддона для крапель
- Просте керування за допомогою відкидної панелі керування у верхній частині пристрою
- Поступово регулювана температура копчення від 37 до 136 °C
- Окремі дверцята для додавання деревної тріски
- Перемикач Вкл / Викл на панелі керування
- Точне налаштування часу копчення
- Легке заправлення коптилки рідиною через бічну горловину
- Велике оглядове вікно, щоб спостерігати за процесом копчення, не відчиняючи дверцят
- Запобіжник дверей
- Регульований димар зверху
- Поверхні оцинковані всередині
- Решітки з нержавіючої сталі
- Зовнішня поверхня із чорним порошковим покриттям
- Електроживлення: 220-240 В ~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х коптильня
- 4 х решітки для копчення
- 1 х квадратний піддон для крапель
- 1 x овальний піддон для крапель
- 1 х невелика ємність
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри пристрою: приблизно 46 x 81 x 40,5 см (ШxВxГ)
- Розміри коптильної решітки: приблизно 38 x 30 см (ШxГ).
- Розміри оглядового вікна: приблизно 24 x 29 см (ШxВ).
- Вага: приблизно 25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Вага | 25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 425 ₴






