-5%

Раклет гриль Klarstein Taste Volcano 2-в-1 1500 Вт (10030307)
3 906 ₴
3 710,70 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10030307
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні осоливості:
-
Електричний настільний гриль 2 в 1: татарська шапка і раклетниця в одному
-
Розваги барбекю для 6 осіб
-
Татарська шапка на 20 гачків для індивідуального гриля
Характеристики:
- Вмикання/вимикання через регулятор потужності
- Універсальний гриль для спільного смаження з усіх боків
- Розваги для вечірок із 3 функціями: смаження на грилі, приготування та запікання
- Каструля і капелюх з антипригарним покриттям
- Полі капелюха для збору жиру і для приготування овочів, м'яса або риби про запас
- Шапка татарка знімається для легкого чищення
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х Тишгриль
- 6 каструль
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 35 х 30 см (ØxВ)
- Вага: прибл 2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710,70 ₴





