Головні особливості:
-
2-в-1: гаряча каструля і гриль в одному
-
Роздільні контури опалення: для індивідуального керування обома функціональними зонами
-
Для найкращих результатів: пластина гриля діаметром 22 см з антипригарним покриттям
Характеристики:
- Алюмінієвий нагрівальний елемент
- Захист від перегріву
- Окремо регульовані контури опалення
- Кришка із загартованого скла з термостійкою ручкою
- термостійкі ручки
- Каструля з нержавіючої сталі
- Плита гриль з антипригарним покриттям
- легке очищення
- Колір: червоний
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 20,5 x 45 см (Вx Ø ).
- Горщик для хмелю: Ø 38 см
- Пластина гриль: 22 см Ø
- Вага: приблизно 5,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 5.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴









