Головні особливості:
-
Стильне барбекю: години спілкування з родиною, друзями та родичами
-
Економія місця: завдяки складаній рамній конструкції
-
Високоякісний матеріал: Концепція EasyGrill завдяки великій пластині гриля 44 x 34 см (ДхШ) з антипригарним покриттям
Характеристики:
- Електричний гриль
- складана каркасна конструкція
- У комплекті гачок для ременя та затискач для капюшона
- приставні столики
- надійна та міцна стійка
- Антипригарне покриття
- Потужність: 1600 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1х гриль
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 122 x 98 x 57 см (ШхВхГ)
- Розміри (в складеному вигляді): 101 x 42 x 57 см (ШxВxГ)
- Пластина-гриль: 44 x 34 (ДхШ)
- Вага: приблизно 11,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 11.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 600 ₴









