Головні особливості:
-
Здоровий сік: свіжі соки прямо з кухні
-
Елегантний: стильна соковижималка з металевими аплікаціями
-
Низький рівень шуму: тихий двигун постійного струму потужністю 200 Вт
Характеристики:
- Рівні продуктивності: 1
- Функція перемотування
- шнековий пресовий завод
- малошумний двигун постійного струму (DC двигун)
- Максимальний час безперервної роботи: приблизно 20 хвилин
- Розбірний притискний блок для легкого очищення
- неслизька основа
Обсяг поставки:
- 1 х соковижималка
- 1 х чашка для соку
- 1 х контейнер для вичавок
- 1 x Щітка для чищення
- 1 х Тампер
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (всього пристрою): приблизно 30 x 33,5 x 13,5 см (ШxВxГ).
- Підставка: прибл. 24 x 13,5 см (ШxГ)
- Діаметр заливної лійки: приблизно 5 см
- Довжина кабелю: приблизно 1,3 м
- Вага: приблизно 1,3 кг
- Потужність: 200 Вт
- Ємність чашки для соку: 400 мл
- Матеріал корпусу: пластик
- Живлення: 100 - 240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 1.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 365 ₴








