Головні особливості:
-
Ємність 650 мл: велика ємність для змішування всіх напоїв
-
400 Вт зі швидкістю до 16 000 об/хв: для потужного змішування
-
2 етапи: легке перемішування та швидке перемішування
Характеристики:
- Потужність: 400 Вт
- Ємність: 650 мл
- двигун на кулькових підшипниках
- два рівня швидкості (8000 і 16000 оборотів в хвилину)
- Присоски для надійної стійки
- Вимикач на пристрої
Обсяг поставки:
- 1 х блендер
- 1 х чашка для змішування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 20 x 49,5 x 22,5 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 3,5 кг
- якісний металевий корпус
- Джерело живлення: AC 220-240V ~ 50/60Hz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 946 ₴






