
Пилосос KLARSTEIN Clean room 2G для вологого та сухого прибирання килимів (10030359)
6 174 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10030359
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Головні особливості:
-
Комбінований пилосос 3 в 1: вологе, сухе чи з шампунем для чищення килимів, підлоги та салону автомобіля
-
стабільний 20 літровий бак
-
Зовнішній бак для шампуню для легкого наповнення та тривалої роботи без повторного наповнення
Характеристики:
- Вимикач у верхній частині пристрою
- Комбінована щітка для миття твердих підлог і текстилю
- Насадка-шампунь для чищення тканини
- Щілинна насадка для очищення важкодоступних кутів і ніш
- Поролоновий фільтр для вологого прибирання
- Перемикач функцій: Положення 1: пилосос або миття шампунем; Позиція 2: Шампунь і вакуум
- Автоматичне відключення: поплавковий клапан блокує всмоктування, як тільки досягається максимальна ємність бака
- Напірний насос з тефлоновим покриттям
- Кабель живлення довжиною 3 метри
- Живлення: 220-240В; 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х промисловий пилосос
- 1 х ручка
- 2 х всмоктувальна труба
- 1 х всмоктувальний шланг
- 1 x комбінована щітка для підлоги
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: приблизно 30 x 50 x 30 см (ШxВxГ).
- Розміри комбінованої щітки для підлоги: приблизно 26 x 3,5 x 4 см (ШxВxГ)
- Розміри щітки для шампуню: приблизно 25 x 4 x 25 см (ШxВxГ)
- Довжина: насадка: приблизно 19 см
- Довжина всмоктувальної трубки: приблизно 97 см
- Довжина всмоктуючого шланга: прибл. 1,5 м
- Діаметр шланга: приблизно 5 см
- Вага: прибл 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Потужність всмоктування | 1250 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Можливість доливання води, Знімний бак для води, Можливість збору рідини |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 174 ₴





