-5%

Промисловий пилосос Klarstein clean room 2000 Вт 60 л (10029117)
11 565 ₴
10 986,75 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10029117
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Пилосос для вологого та сухого прибирання для видалення пилу та бруду на великих площах або в секторі рукоділля та DIY
-
Стабільний 60-літровий бак з нержавіючої сталі для тривалої роботи без спорожнення
-
Максимальна споживана потужність 3600 Вт: потужність всмоктування 2000 Вт + розетка 1600 Вт
Характеристики:
- Вимикач у верхній частині пристрою
- Потужність всмоктування: 22,21 кПа
- два положення перемикача: положення 1 = нормальна робота; Положення 2 = увімкнення/вимкнення пилососа із затримкою часу під час роботи додаткового пристрою через вбудовану розетку
- Клас захисту розетки: IP44 (захист від сторонніх тіл > 1 мм і від бризок води з усіх боків)
- Рівень шуму: <82 дБ(А)
- Внутрішній діаметр всмоктуючої труби та шланга: 24,6 мм
- Телескопічна всмоктуюча трубка з нержавіючої сталі
- вбудований фільтр HEPA
- Ручка для перенесення на верхній частині пристрою
- Ручка для зручного водіння
- Швидкознімні застібки для легкого спорожнення
- плавні пластикові ролики
- Щітка з гумовою губкою для видалення води з твердих підлог
- включаючи щітки для швів і оббивки
- Попереджувальний сигнал і відключення вакууму, коли бак заповнений
- Захисне відключення, якщо пристрій перекидається
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Nass-/Trockensauger
- 1 x впускний шланг
- 2 x Metallrohre
- 1 насадка для підлоги для сухих підлог
- 1 x Насадка для вологої підлоги
- 1 x Fugendüse
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: приблизно 42 x 92 x 47 см (ШxВxГ)
- Розміри пензля: приблизно 30 x 10 x 13 см (ШxВxГ).
- Розміри щітки для швів: приблизно 3,7 x 15 x 3,7 см (ШxВxГ).
- Розміри оббивної щітки: приблизно 7,5 x 5 x 11 см (ШxВxГ).
- Довжина всмоктуючої трубки: 50-80 см
- Довжина всмоктуючого шланга: 1,70 м
- Вага: 13,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.7 м |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 13.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 986,75 ₴





