Характеристики:
- Площа покриття: 300 м²
- Потужність: 13 Вт
- легкий пластиковий корпус
- Вимикач збоку
- Підвісний пристрій з ланцюгом
- Живлення: 220-230В ~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1х Антимоскітна лампа
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 47 x 26,5 x 10 см (ШxВxГ)
- Кабель живлення: близько 100 см
- Вага: приблизно 1,9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 265 мм |
| Вага | 1900 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339 ₴









