Головні особливості:
-
Ефективне розділення відходів: два окремі відсіки дозволяють легко сортувати відходи для екологічно чистої утилізації
-
Практичний контейнер для компосту: знімний контейнер для компосту об’ємом 3 літри дозволяє легко збирати та компостувати органічні відходи.
-
Тихий дизайн: функція плавного закривання може забезпечити тихе відкриття та закриття сміттєвого відра, не створюючи дратівливого шуму
Характеристики:
-
Два окремих відділення по 30 літрів
-
Знімний компостник об'ємом 3 л
-
Функція плавного закриття з низьким рівнем шуму
-
Сучасний дизайн з нержавіючої сталі
-
Міцний і довговічний
-
Загальний об'єм: 60 літрів
Обсяг поставки:
-
Відро для сміття
-
2 ємності по 30 л
-
Контейнер для компосту 3 л
-
Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
-
Розміри: 70 x 31,9 x 45,1 см (ВxШxД)
-
Вага: 8,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 30 л |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 319 мм |
| Довжина | 451 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 8500 г |
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 165 ₴






