Головні особливості:
-
Сміттєзбірник: велика ємність 54 л в трьох відрах по 18 л
-
Безшумний: кришка SoftClose для тихого відкривання та закривання
-
Стильний: корпус з нержавіючої сталі з матовою поверхнею
Характеристики:
- Зовнішній корпус з міцної нержавіючої сталі
- Кришки кришки виготовлені з міцного PP пластику
- Відра можна знімати окремо
- Заслонки з безшумною функцією SoftClose
- щільно закрита внутрішня частина для збереження запахів
- підходить для кухні, квартири, офісу або саду
- Педалі виготовлені з нержавіючої сталі для високої довговічності
- легко чистити
Обсяг поставки:
- 1 х контейнер для смітника
- 3 x внутрішні відра
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (одне відро): приблизно 18 x 48,5 x 26 см (ШxВxГ).
- Розміри (загальні): приблизно 60 x 56,5 x 35 см (ШxВxГ).
- Вага (загальна): приблизно 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 54 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 485 мм |
| Вага | 9000 г |
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 913 ₴





