Головні особливості:
-
Потужний: еспресо-машина з тиском 15 барів і автоматичним скиданням тиску
-
Стильний вигляд: винятковий ретро-дизайн із температурним дисплеєм
-
Простота використання: легке приготування кави з технологією Easy Brewing Technology
Характеристики:
- Тиск насоса: 15 барів
- Об'єм резервуара для води: 1,25 літра
- Споживана потужність: 1100 Вт
- Знімний піддон для збирання крапель із решіткою з неіржавкої сталі
- Розмір тримача фільтра: 5,3 x 2,1 см (ØxH)
- Електроживлення: 220-240В ~ ⁇ 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1х Кавоварка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри (з тримачем фільтра): прибл. 19,5 x 30,5 x 34 см (ШxВxГ)
- Розміри (без тримача фільтра): прибл. 19,5 x 30,5 x 29 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: прибл. 90 см
- Вага: прибл. 3,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.25 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Індикатор роботи | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 658 ₴







