-5%

Кавоварка Klarstein Espressionata Evo 19 бар 1350 Вт (10045426)
8 399 ₴
7 979,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045426
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужна: еспресо-машина з тиском пари 19 бар
-
Стильний вигляд : у незвичайному ретро-дизайні з дисплеєм температури
-
Подвійний еспресо: легке приготування кавових напоїв на одну або дві чашки
Характеристики:
- Тиск насоса: 19 бар
- Об'єм резервуара для води: 1,2 л
- Обсяг молочного бака: 0,5 л
- Потужність: 1350 Вт
- знімний піддон для крапель з решіткою з нержавіючої сталі
- знімний резервуар для води
- Розмір портафільтра: 5,3 х 2,1 см (ØxВ)
- Функція підігріву чашок
- Захист від перегріву
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x еспресо-машина
- 1 x Портафільтр
- 1 х вставка для ситечка (одна чашка)
- 1 х вставка для ситечка (дві чашки)
- 1 х мірна ложка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 21,4 x 31 x 29 см (ШxВxГ).
- Довжина шнура живлення: приблизно 75 см
- Вага: приблизно 3,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.2 л |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 979,05 ₴







