-5%

Кавоварка KLARSTEIN Arabica EasyTouch Control 900 W (10032772)
4 128 ₴
3 921,60 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: 10032772
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Привабливий дизайн: елегантна кавова машина з корпусом із матової нержавіючої сталі
-
Фільтр на ваш вибір: використовуйте постійний фільтр або паперові фільтри, що входять у комплект
-
Висока місткість: ємність 1,2 літра для 12 чашок кави
Характеристики:
- Потужність: 900 Вт
- включаючи постійний нейлоновий фільтр
- Джерело живлення: 220-240V~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х кавова машина
- 1 х кавник
- 1 х носій фільтра
- 1 x нейлоновий фільтр
- 1 х мірна ложка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 16,5 x 32,5 x 22 см (ШxВxГ)
- Розміри глечика (з ручкою): приблизно 20 x 14,5 x 12,5 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 0,80 м
- Вага: прибл 2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.2 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 921,60 ₴






