Головні особливості:
-
Вдвічі смачніше: нехитра 2-в-1 морожениця та йогуртниця для морозива чи йогурту
-
Без попереднього охолодження: свіже морозиво за 5-60 хвилин без попереднього охолодження контейнера або інгредієнтів
-
Creamy Fresh: розмішує молоко у свіжому йогурті при 42 °C протягом 4–24 годин.
Характеристики:
- Вимикач на панелі управління
- Функція постійного охолодження запобігає таненню морозива та зберігає свіжість йогурту після приготування
- Чотири режими роботи: тільки перемішування, тільки охолодження, морозиво, йогурт
- Режим морозива: регульований таймер з кроком 1 хвилина від 5 до 60 хвилин
- Режим «Йогурт»: регульований таймер з кроком 1 година від 4 до 24 годин
- Відображення часу, що залишився під час роботи
- Запобіжник у кришці
- Нековзкі гумові ніжки для надійної опори
- легке очищення завдяки знімним частинам
- Включає лопатку для морозива та мірну чашку розміром з чашку
- Заправний отвір у кришці для легкого заповнення інгредієнтів
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 х кришка з приводом
- 1 паличка для перемішування
- 1 х Лопатка для морозива
- 1 х мірна чашка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (прилад): 38 x 25 x 26 см (ШxВxГ)
- Розміри (термоконтейнер): 13 x 13 см (ВxØ)
- Вага (пристрій): приблизно 11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Морожениця |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 668 ₴






