Головні особливості:
-
Економія місця: сушильна машина 1020 Вт у концепції CompactDry підходить для невеликих квартир
-
Простий у використанні: 2 рівні нагріву та таймер до 200 хвилин
-
Підходить: Сушарка ємністю 3 кг із сучасним виглядом
Характеристики:
- Витяжна сушарка
- Фронтальний навантажувач
- Ступені нагріву: 2
- Таймер: 20-200 хвилин
- включаючи витяжне коліно
- Пластикові двері з вікном
- Максимальна місткість білизни: 3 кг
- Потужність: 1020 Вт
- окремо стоячий
- Вихід повітря ззаду
- Підходить для підконструкції / підходить для установки на каркас (не входить в комплект) / монтаж на стіні
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 сушильна машина
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характерисики:
- Розміри: приблизно 49 x 69 x 47,5 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 20,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | вентиляційна |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 3 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Вага | 20.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 695 ₴






