Головні особливості:
-
Система 2 в 1: система автоматичного сушіння та прасування в одному
-
Регульована: таймер до 180 хвилин і температура до 70 °C
-
Потужність: 1200 Вт і 5 температурних рівнів
Характеристики:
- Потужність 1200 Вт
- Сенсорна панель керування
- Таймер: 15/30/60/90/130/180 хвилин
- Температура: 30/40/50/60/70°С
- Матеріал повітряної подушки для сушіння: нейлон Оксфорд.
- Світлодіодний індикатор
- Максимальна вага: 2 кг
- Електроживлення: 220-240 В ~ ⁇ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х сушилка
- 1 подушка безпеки для штанів
- 1 х плечовий ремінь зліва
- 1 х плечовий ремінь праворуч
- 1 х плечовий ремінь
- 2 х телескопічна штанга
- 1 х Y-роз'єм
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (в робочому стані): приблизно 53 x 150 x 32 см (ШxВxГ)
- Розміри основи пристрою: приблизно 32 x 24 x 18,5 см (ШxВxГ)
- Ширина лямки: 44,5 см
- Довжина кабелю: 100 см
- Вага: близько 3,1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | вентиляційна |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Вага | 3.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴





