-5%

Кухонний комбайн/тістоміс Klarstein Bella Robusta (10033678)
5 590 ₴
5 310,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033678
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Змішувальна чаша із міцної нержавіючої сталі
- Литий алюмінієвий гак для перемішування – рівномірне перемішування великої кількості тіста.
- Гак для замішування з литого алюмінію - для важкого тіста, такого як дріжджове або хлібне тісто
- Віночок з нержавіючої сталі для повітряних мас, таких як яєчні білки або бісквітне тісто
- Механізм розблокування для багатофункціонального важеля - складний для зручного кріплення та переміщення чаші
- Захист від бризок
- Імпульсна функція для коротких імпульсів перемішування
- Надійна підставка з 4 присосками
- Електроживлення: 220 В ~ 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1х тістоміс
1 миска з нержавіючої сталі
1 х гачок для тіста
1 гачок для перемішування
1 x Віночок
1х захисна кришка для чаші
Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, іспанська, італійська)
Розміри:
- Розміри: 37 х 32,5 х 23 см (ШхВхГ)
- Вага: приблизно 5,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Об'єм чаші | 5.5 л |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 310,50 ₴







