-5%

Машина для приготування макаронів Klarstein Pastamania (10034566)
8 256 ₴
7 843,20 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034566
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужна: макаронна машина з потужністю двигуна 260 Вт і тихим звуком 60 дБ
-
Великий об'єм: на 500 грамів борошна
-
Усе з першого погляду: завдяки світлодіодному дисплею з плавними кнопками
Характеристики:
- Потужність двигуна: 260 Вт
- 7 різних насадок для бажаної товщини тіста
- Включає форму для равіолі
- Усі встановлені пластикові деталі придатні для обробки харчових продуктів
- 5 кнопок плавного керування
- світлодіодний дисплей
- Робочий шум: 60 дБ
- Ємність: 500 г борошна
- Процес вимішування: 3 хвилини
- Гумові виступи для надійної опори
- Паста готова протягом 10 хвилин
- включаючи тісторізку
- позачасовий дизайн
- легко чистити
- Живлення: 220-240В ~ 50/60Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 7 насадок для форм для макаронів
- 1 x Форма для равіолі
- 1 х тісторізка
- 1 х Мірний стакан для борошна
- 1 х мірна чашка для води
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 20 x 27,5 x 33 см (ШxВxГ)
- Вага: 4,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 4.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 843,20 ₴








