-5%

Вбудована мікрохвильова піч Klarstein Victoria 20 (10032591)
8 750 ₴
8 312,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032591
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Багатофункціональність: мікрохвильова піч потужністю 800 Вт для розігріву, приготування їжі та гриля
-
Місткий: об'ємом 20 л
-
Функція гриль: гриль потужністю 1000 Вт для хрустких страв на грилі
Характеристики:
- Потужність мікрохвиль: 800 Вт
- Потужність гриля: 1000 Вт
- 5 рівнів потужності
- 3 комбіновані функції гриль/мікрохвильова піч
- Ретро-дизайн
- Функція розморожування
- 24,5 см Ø скляна пластина
- Інтер'єр з нержавіючої сталі
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x вбудована мікрохвильова піч
- 1 х скляна пластина
- 1 x Drehring
- 1 х решітка для гриля
- 1 x монтажний набір
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 59,5 x 38,8 x 34,5 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно 28 x 19,5 x 30 см (ШxВxГ).
- Установчі розміри: 56 см (+8 мм) x 38 см (+2 мм) x 34 см (ШxВxГ)
- Розміри вбудованого спереду: 60 x 38,8 см (ШxВ)
- Вага: приблизно 15 кг
- Мережевий кабель: прибл. 1 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Klarstein |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Гриль | Так |
| Кількість рівнів потужності | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 312,50 ₴








