Головні особливості:
-
Потужність: мікрохвильова піч потужністю 800 Вт і гриль потужністю 700 Вт
-
Ємність 20 літрів: велика внутрішня частина з поворотним столом Ø 25,5 см
-
До речі: приготування з шкалою часу розморожування
Характеристики:
- Потужність мікрохвиль: 800 Вт
- Потужність гриля: 700 Вт
- 5 рівнів потужності мікрохвиль: низький, середній низький (розморожування), середній, середній високий, високий
- 3 комбіновані функції для рівня гриль/мікрохвильова піч і чистий гриль
- 8 автопрограм (картопля, паста, піца, попкорн, овочі, напої, м'ясо, риба)
- Ваги для функції розморожування
- Ретро дизайн
- Скляна пластина Ø 25,5 см
- Внутрішня частина та корпус із нержавіючої сталі
- Живлення: 230-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х мікрохвильова піч з грилем
- 1 х скляна пластина
- 1 х поворотне кільце
- 1 x решітка для гриля
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри мікрохвильової печі: приблизно 45 x 26,5 x 33 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри: приблизно 27 x 17,5 x 26 см (ШxВxГ).
- Шнур живлення: приблизно 90 см
- Вага: приблизно 12,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Так |
| Кількість рівнів потужності | 2 |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 12.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴







