Головні особливості:
-
Дегідратор потужністю 550 Вт для швидкого приготування домашніх закусок
-
Чудово підходить для сушіння фруктів, овочів, грибів, трав і м'яса
-
Регульована температура і програмований таймер
-
6 регульованих ярусів із двома різними режимами укладання для продуктів різного розміру
-
технологія рівномірного нагріву
-
Додаткова підтримка включена, наприклад, для дрібних фруктів
Характеристики:
- Діапазон температур: від 40 до 70 °C
- Таймер: 1–48 годин
- РК-екран
- Низький рівень шуму при роботі
- Просте управління за допомогою 3 кнопок
- Легко чиститься, оскільки його можна демонтувати
- Бічні ручки для зручного транспортування
- Широкі ніжки для хорошої циркуляції повітря від перегріву
- Джерело живлення: AC 220–240V, 50Hz
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 6 х полок
- 1 х кронштейн
- 1 х кришка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: 43,5x22,5 - 29x29,5 см (ШxВxГ)
- Яруси: 42x3,5x28,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 1,20 м
- Вага: прибл. 3,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 3.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴










