-5%

Дегідрататор Klarstein Master Jerky 300 (10034544)
39 999 ₴
37 999,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034544
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Підходить для комерційного використання: 2000 Вт і більше 3 м² місця для фруктів, овочів, м'яса, грибів або трав
-
Абсолютний контроль: повністю автоматичний процес сушіння з регульованою температурою та 24-годинним таймером
-
Одразу готовий до використання: включає 20 нержавіючих вставок із нержавіючої сталі, які легко миються, розміром 40 x 38 см
Характеристики:
- регульована температура від 40-90 °C
- Таймер до 24 годин
- Високопродуктивний двигун
- Потужність сушіння: 3,04 м²
- Корпус з нержавіючої сталі
- Двостінний корпус для захисту від тепла та збереження тепла всередині
- 20 полиць з нержавіючої сталі
- підходить до 25 кг фруктів
- Споживана потужність: 2000 Вт
- Рівень шуму при роботі: 45 - 50 дБ
- Підлогові рулони
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х дегідратор
- 20 х слотів
- 2 x піддон для крапель
- 4 ролики для підлоги
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 47 x 97,5 x 61 см (ШxВxГ)
- Розміри однієї полиці: приблизно 40 x 38 см (ШxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 1115 см
- Вага: приблизно 42 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Кількість секцій | 20 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 975 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Вага | 42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 999,05 ₴








