-5%

Медіапрогравач-ресивер інтернет Numan Unison Retrospective (10032244)
9 799 ₴
9 309,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032244
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Стильний ресивер та підсилювач «два в одному».
- Варіант для використання у мультирум мережі.
- Оптимізований звук: налаштування звуку для використання із серією NUMAN Retrospective.
- Кольоровий TFT-дисплей високої роздільної здатності з діагоналлю 2,8 дюйми.
- Вбудований фонокоректор для оптимального звучання програвача.
- Все в одному: програвач компакт-дисків, Bluetooth, підключення USB, Інтернет, DAB+ та FM-радіо, а також Spotify Connect.
- Просте керування через смартфон за допомогою програми UNDOK від Frontier Silicon.
- Висувна телескопічна антена.
- Пульт дистанційного керування у комплекті.
- Два таймери будильника.
- Таймер сну.
- Можливість відображення сигналів RDS.
- Шасі, відповідне серії Numan Retrospective.
Обсяг поставки:
- 1 x пристрій
- 1 x пульт дистанційного керування
- 1 х кабель живлення
- 2 х кабель підключення динаміків
- 1 х комплект гумових ніжок
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри 19,6 х 16,6 х 22 см (ШxВxГ)
- Вага 2.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 196 мм |
| Висота | 166 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Годинник, USB-роз'єм, Дисплей |
| Довжина: | 220 мм |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Тип | Інтернет-радіо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 309,05 ₴




