Головні особливості:
-
Чиста різноманітність: DAB+ і FM-радіотюнер для нескінченної насолоди музикою
-
Бездротовий зв'язок і гнучкість: функція Bluetooth для бездротового потокового передавання аудіо зі смартфона або планшета
-
Усі з першого погляду: кольоровий дисплей HCC для чіткого зображення всієї інформації
-
Стереозвук: динаміки потужністю 2 x 1,5 Вт RMS
-
Яскраве освітлення: світлодіодна підсвітка освітлює зону під радіоприймачем
Характеристики:
- З'єднання: 1 вхід AUX, 1 роз'єм для навушників 3,5 мм.
- Потужність RMS: 2 х 1,5 Вт
- Радіо: DAB+/FM
- 5 кнопок швидкого набору радіостанцій
- Кольоровий дисплей: HCC (висока контрастність і колір)
- кухонний таймер
- 2 окремі функції будильника
- Потокове передавання: UPnP, DLNA
- Світлодіодне освітлення
- Електроживлення: 230 В ~ ⁇ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х кухонне радіо
- 1* адаптер живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 20 х 8 х 21,5 см (ШхВхГ)
- Довжина шнура живлення: приблизно 150 см.
- Вага: приблизно 1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 979 ₴







