Головні особливості:
-
Сильний звук: стереосистема для настінного монтажу з високою якістю звуку
-
Зручне керування: зручний пульт дистанційного керування для вибору всіх важливих функцій
-
Бездротове підключення: функція Bluetooth для надійної потокової передачі аудіо зі смартфона, планшета або ноутбука
-
Повністю підключається: порт USB для безпроблемного відтворення незліченної кількості MP3
-
Універсальний: автоматичний програвач компакт-дисків для відтворення компакт-дисків, CD-R і CD-RW
-
Стильний дизайн стіни: елегантна плоска форма вписується в будь-яку атмосферу кімнати
Характеристики:
- Підключення: 1 x USB вхід, 1 x AUX вхід, 1 x вхід для антени, 1 x вихід на динамік
- Діапазон частот: 2400GHz-2480GHz
- Потужність динаміка: 2 x 10 Вт RMS
- Опір динаміка: 4 Ом
- Джерело живлення: 100-240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x головний блок
- 2 х динаміки
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х блок живлення
- 1 х монтажний комплект
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Основні розміри пристрою: приблизно 34 x 22 x 6,5 см (ШxВxГ)
- Розміри динаміка: 17 x 29 x 6 см (ШxВxГ)
- Загальна вага: приблизно 2,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.4 г |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина: | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴










