Характеристики:
- Підключення: 3,5 мм роз’єм AUX IN, USB, 3,5 мм роз’єм для навушників
- Потужність: 30 Вт
- Потужність в режимі очікування: 0,5 Вт
- Діапазон частот FM: 87,5 - 108 МГц
- Діапазон частот DAB: 174,928 - 239,200 МГц (Діапазон III)
- Частотна характеристика програвача компакт-дисків: 100 Гц - 16 кГц
- Радіус дії Bluetooth: до 10 м
- Робоча температура: від +5 °C до +35 °C
- Попередньо встановлений еквалайзер: плоский, класичний, рок, поп, джаз, DBBS
- Живлення від батареї: 8 батарейок LR6 AA (не входять в комплект)
- Живлення: 100-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х бумбокс
- 1 х кабель живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 46 x 13 x 23 см (ШxВxГ)
- Довжина шнура живлення: 160 см
- Вага: близько 2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 2000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 405 ₴









