Головні особливості:
-
Хороший зв’язок: інтегроване Інтернет / DAB+/FM-радіо з понад 40 000 станцій та інтерфейс WiFi
-
Надзвичайно розумний : завдяки функції Multiroom і Spotify Connect
-
Infinite Music : вбудований програвач компакт-дисків і порт USB для необмеженого відтворення музики
Характеристики:
- Підключення: 1 x RCA аудіовхід, 1 x RCA аудіовихід, 1 x оптичний цифровий вихід, 1 x коаксіальний цифровий вихід
- Інтернет/DAB+/FM радіо
- плеєр для компакт-дисків
- Spotify Connect
- додаток УНДОК
- USB порт для відтворення MP3
- Більше 40 000 каналів
- Чіткий кольоровий TFT-дисплей 3,2 дюйма
- Колір: чорний
- Інфрачервоний пульт дистанційного керування (в комплекті)
- Живлення: 230В ~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x HiFi приймач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: прибл. 43,4 x 7,2 x 29,5 см (ШxВxГ)
- Шнур живлення: довжина приблизно 1,4 м
- Вага: приблизно 2,69 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 434 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Висота | 72 мм |
| Вага | 2.69 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 434 ₴










