Головні особливості:
-
Світовий приймач: радіо DAB/FM із задньою антеною
-
Ретро зустрічає технології: радіо, медіаплеєр і MP3-плеєр
-
Бездротовий зв’язок: Bluetooth для використання як медіаплеєр
Характеристики:
- Підключення: лінійний вхід, USB, Bluetooth
- Потужність: 2 х 3 Вт макс.
- Радіо: DAB або FM
- FM-прийом через задню антену
- вбудовані стереодинаміки
- передній дисплей, кнопки керування та регулятор гучності на передній панелі
- Порт USB: відтворення файлів MP3
- Харчування Літій-іонний акумулятор: 5 В через USB-кабель для зарядки
Обсяг поставки:
- 1 х радіо
- 1 x USB кабель для зарядки
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 32,5 x 17 x 12 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю живлення: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 1,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1700 г |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Особливості | Годинник, USB-роз'єм, Дисплей |
| Довжина: | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 633 ₴






