Головні особливості:
-
компактний осушувач та іонізатор для видалення зайвої вологи та частинок пилу з повітря в приміщенні
-
економний: споживання електроенергії всього 70 Вт
-
може покращити мікроклімат в гардеробних, невеликих ванних кімнатах або коморах
Характеристики:
- Вимикач на задній панелі пристрою
- підходить для використання з зволожувачем повітря для постійного клімату в приміщенні
- вбудований іонізатор: зв'язує частинки пилу та зменшує неприємні запахи
- Світлодіоди роботи пристрою, що працює, освіжувач повітря та резервуар для води повні
- автоматичне відключення при повному резервуарі для води
- привабливий, компактний дизайн
- Потужність осушення: 700 мл на добу
- Ємність бака для води: 2 літри
- нековзкі гумові ніжки
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 контейнер для збору
- 1 х блок живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 24 x 36 x 12,5 см (ШxВxГ).
- Вага: приблизно 1860 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Продуктивність осушення | 0.7 л/добу |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Вага | 1.86 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 859 ₴







