Головні особоливості:
-
Потрібна вологість: потужність осушення 20 літрів за 24 години для регулювання вологості в технічній кімнаті, а також на кухні, у ванній або спальні
-
Потужність: 370 Вт при циркуляції повітря 170 м³ / год - підходить для приміщень площею від 18 до 20 м²
-
Тривалий час роботи: 4-літровий резервуар для води для рідкісного спорожнення
-
Простий у використанні: інтерфейс WiFi для зручного керування через програму Klarstein
-
Тихий: безшумний режим із рівнем робочого шуму лише 42 дБ
Характеристики:
- Вимикач на дисплеї вище
- Автоматичне осушення: пристрій починає працювати, коли вологість досягає встановленого рівня
- значення перевищує 5%
- Режим сушіння: Пристрій працює безперервно незалежно від заданої цільової вологості
- Цільова вологість регулюється з кроком 5% від 30 до 80%
- Інтерфейс WiFi для легкого керування через програму Klarstein
- Світлодіодний дисплей вологості: зелений = комфортна вологість, оранжевий = сухе повітря, червоний = вологе повітря
- Регульований таймер з кроком в годину до 24 годин (таймер включення в режимі очікування / таймер вимкнення під час роботи)
- Режим осциляції: вентиляційна заслінка відкрита на 90° або 45° або коливається
- УФ-функція: активує внутрішнє ультрафіолетове світло для стерилізації повітря
- Режим розморожування: внутрішнє розморожування, коли температура занадто низька, елегантний пристрій чорного кольору
- Температура навколишнього середовища: 5 – 35°C.
- максимальна ефективність осушення при 30 °C і відносній вологості 80%.
- Звуковий сигнал і автоматичне переривання роботи при повному резервуарі для води
- Відображення поточної вологості
- Внутрішнє сушіння: запобігає утворенню цвілі в пристрої
- Ручка та колеса для зручного перенесення
- Можливість установки шланга для постійного зливу води
- знімний резервуар для води
- Охолоджуюча рідина: R134a
- Живлення: 220-240В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x осушувач/осушувач повітря
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: близько 38 х 58,5 х 20,5 см (ШхВхГ)
- Довжина силового кабелю: близько 170 см.
- Вага: близько 15,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Продуктивність осушення | 20 л/добу |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 4 л |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Вага | 15.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴









